Agentura

své klienty si hýčkáme

Agenturám, organizátorům eventů, svateb nebo roadshow nabízíme velmi individuální přístup. Zároveň budete mít všechno přehledně online k dispozici pro sebe i klienta - před i po akci. Fotobednu si tvoříme sami a to včetně programování software, vývoje hardware, ale například také vytváření pozadí. Proto umíme nabídnout celou řadu nadstandardních věcí na míru. Nejčastěji klienty nadchne pozadí na míru, animace GIF, buttony/placky, hlasování o nejlepší fotografii večera nebo slideshow.

Fotokoutek Fotobedna si prošla hladce velkými akcemi až pro 6000 návštěvníků, kdy jsme to zvládli i na sněhovém svahu nebo ve velmi horkých letních dnech a to vždy s důrazem na vstřícné a rychlé odbavení návstěvníků.

Fotokoutek bývá jeden jako druhý, ale jen s Fotobednou klienta opravdu nadchnete. Fotobedna akci totiž doslova "rozproudí" díky možnosti vyfotit klienty ve 48 vámi předem vybraných prostředí. Navíc náš tým fotobedňáků dovedede rozjet skvělou zábavu, tu pak vyfotit a pořízené fotky pro ně neomezeně tisknout.

Proč udělat event právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí může být návštěvník během vteřiny například VIP celebritou, astronautem, řidičem náklaďáků, krotitelem šelem nebo hvězdou časopisu, a to klidně s celou skupinou kolegů nebo kamarádů. Originální klientské pozadí vám připravíme zdarma na míru.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro potěšení klienta.

Fotobedna disponuje superkvalitní technologií tisku, takže vám vaše životně důležité snímky spolupracovníků a přátel nevyblednou ani po letech. Navíc návštěvníkům od každé fotky vytiskneme tolik kopií, kolik si jich bude přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Už teď se těšíme na pořádnou výzvu pro Fotobednu!

Veškerá naše práce je optimalizovaná na výstup pro klienta. Model B2B nám není cizí. Zkuste to!

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

Czech marketing, s.r.o.

Czech marketing, s.r.o.

Krásné odpoledne.

Velice děkuji za spolupráci na akci Atrium Night shopping ve stylu módních velkoměst.Myslím, že se vše povedlo na jedničku a klient byl spokojen.Takže všem velké díky za dobře odvedenou práci a těším se na další spolupráci.

REDEMPTOR a.s.

REDEMPTOR a.s.

Fotobednu si na své akce objednávám pravidelně,

oceňuji perfektní komunikaci a přípravu akce. Klíčovaní pozadí, které udělá každý event opravdu jedinečným, hrozně mě baví možnost doplnit pozadí a popředí jedním klikem. Personál, který fotobednu obsluhuje umí s hosty perfektně komunikovat a uvolnit je, aby vznikly ty nejlepší fotky. Za sebe mohu jen doporučit. Je to naprosto jiný zážitek než s jedním pozadím.

up brand activation, s.r.o.

up brand activation, s.r.o.

Moc děkuji za flexibilitu s úpravou lahve Fanta.

Spokojenost z naší strany byla velká, jak s kvalitou výstupu, tak především s vaším týmem.

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

Partners - Franšízová konference 2023 HK

20. 10. 2023

Partners - Franšízová konference 2023 HK

Family Day Mondelez 2023

17. 06. 2023

Family Day Mondelez 2023

SAFETY DAY Mondelez Lovosice 2023

11. 04. 2023

SAFETY DAY Mondelez Lovosice 2023

TREFFPUNKT POSTŘIŽÍN 2023

24. 02. 2023

TREFFPUNKT POSTŘIŽÍN 2023

IPSEN CEA CLUSTER MEETING 2023

16. 01. 2023

IPSEN CEA CLUSTER MEETING 2023

ONE STADA CYCLE MEETING ZNOJMO 01-2023

12. 01. 2023

ONE STADA CYCLE MEETING ZNOJMO 01-2023

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1542 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀

ID pozadí: 1522

3D popředí, ISS, kosmonaut, pro jednoho, vesmír, země3D popředí, ISS, kosmonaut, pro jednoho, vesmír, země3D popředí, ISS, kosmonaut, pro jednoho, vesmír, země3D popředí, ISS, kosmonaut, pro jednoho, vesmír, země3D popředí, ISS, kosmonaut, pro jednoho, vesmír, země3D popředí, ISS, kosmonaut, pro jednoho, vesmír, země

Zavřít

ID pozadí: 880

3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina3D popředí, auto, Mercedes, řidič, náklaďák, kabina

Zavřít

ID pozadí: 1003

Afrika, příroda, savana, levAfrika, příroda, savana, levAfrika, příroda, savana, lev

Zavřít

Afrika, příroda, savana, levAfrika, příroda, savana, levAfrika, příroda, savana, lev

ID pozadí: 1003

ID pozadí: 1228

3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno3D popředí, doprava, letadlo, nejzábavnější, okna, okno

Zavřít

ID pozadí: 1016

abstraktní, duha, pozadí, universální, nejzábavnější, leskabstraktní, duha, pozadí, universální, nejzábavnější, leskabstraktní, duha, pozadí, universální, nejzábavnější, lesk

Zavřít

ID pozadí: 2155

párty, retro, rock n roll, Elvis, nejzábavnějšípárty, retro, rock n roll, Elvis, nejzábavnějšípárty, retro, rock n roll, Elvis, nejzábavnějšípárty, retro, rock n roll, Elvis, nejzábavnější

Zavřít