Maturitní ples

Vyfoťte si svůj památný den života

Šerpování, společný přípitek, první tanec maturantů. To vše prožijete se spolužáky, učiteli a rodinou. Okamžiky které si chcete uchovat na celý život! U toho by rozhodně neměl chybět fotokoutek s kvalitním klíčováním - tedy Fotobedna s neomezeným tiskem.

Chcete na maturitním plese vybírat peníze za každý tisk? To není problém. Náš systém to bez problémů umožní a vy si s Fotobednou ještě vyděláte.

Proč maturitní ples právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžete být totiž během vteřiny například filmovou hvězdou, zpět v lavici, pilotem letadla nebo kosmonautem, a to klidně s celou třídou. Vaše originální pozadí na maturitní ples vám připravíme na míru zdarma.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro vaše potěšení.

Fotobedna má i superkvalitní technologii tisku, takže vám vaše životně důležité snímky spolužáků nevyblednou ani po letech. Navíc vám od každé fotky vám vytiskneme tolik kopií, kolik si jich budete přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Fotokoutků je na trhu desítky, tak proč právě Fotobednu? Standardem Fotobedny jsou nadstandardní služby i přístup všem maturantům.

Fotobedna, to je jistota zábavy a kvality mezi fotokoutky.

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a nešetřete na plese tam, kde by vás to mohlo mrzet.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

Anastázie Tóthová

Anastázie Tóthová

Fotobedna.

cz na našem maturitním plese byla skvělá. Slečny byly užasné a poradily s chlapci jak jen to šlo. Všichni byli s fotkami spokojení. Určitě Fotobednu budu dál doporučovat.

Anežka Čermáková

Anežka Čermáková

Dobrý den,

ráda bych za celou maturitní třídu gymnázia ve Vrchlabí poděkovala za profesionální přístup obsluhy Fotobedny. Celý večer u fotokoutku si hosté i samotní maturanti nemohli vynachválit. Obsluha byla po celý večer velice milá, ochotná a i přes větší množství návštěvníků zvládla celý večer bez jediného problému. Samotná spolupráce před akcí proběhla taktéž bez zádrhelu. Rádi si Fotobednu pozveme na ples i další rok!

Hard Rock Cafe (Czech Republic), s.r.o.

Hard Rock Cafe (Czech Republic), s.r.o.

Dobrý den,

děkujeme za perfektivní organizaci a obsluhu fotokoutku na našem novoročním večírku. Zejména jsme oceňovali velký výběr pozadí na fotografie, spoustu rekvizit, rychlý tisk a příjemnou komunikaci před akcí i během akce samotné. Všichni se dobře bavili a již se těšíme na další spolupráci.

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

VOŠ a SPŠ, Jičín | Maturitní ples

14. 02. 2020

VOŠ a SPŠ, Jičín | Maturitní ples

Park Lane International School - Graduation Ceremony

26. 06. 2020

Park Lane International School - Graduation Ceremony

Maturitní ples 8.A Gymnázium Vrchlabí 2020

07. 02. 2020

Maturitní ples 8.A Gymnázium Vrchlabí 2020

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1631 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀