Festival

odměna ke každé vstupence

Zachyťte jedinečnou atmosféru festivalu na fotografiích s fotokoutkem Fotobedna. Návštěvníci si z vašeho festivalu odnesou kromě hudebního zážitku také fotku s vaším logem nebo unikátní buttonek/placku! Budou vás nosit na bundě a za rok budou jistě vědět, kam jet "zapařit".

Chcete na festivalu vybírat peníze za každý tisk? To není problém. Náš systém to bez problémů umožní a vy si s Fotobednou ještě vyděláte.

Proč festival právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžou mít účastníci festivalu během vteřiny fotku, jako když jsou se zpěvákem kapely přímo na pódiu, stanou se hudební hvězdou nebo vyrazí po Route 66 na motorce, a to klidně i s jejich kamarády. Vaše originální festivalové pozadí vám připravíme zdarma na míru.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro potěšení vašich návštěvníků.

Fotobedna disponuje superkvalitní technologií tisku, takže festivalové snímky nevyblednou ani po letech. Navíc jim od každé fotky vytiskneme tolik kopií, kolik si jen budou přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Nevejdeme se k vám do stanu? Nevadí. Řekněte si o náš.

Dejte fanouškům odměnu ke vstupence a šiřte svůj brand.

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a dopřejte si Fotobednu na vašem festivalu.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

Služby města Pardubic a.s. | Zažij město 5

08. 08. 2020

Služby města Pardubic a.s. | Zažij město 5

MARO | Pivofest 2019

06. 09. 2019

MARO | Pivofest 2019

Zažij město 4

10. 08. 2019

Zažij město 4

KPS 2019 Vrchlabí

10. 08. 2019

KPS 2019 Vrchlabí

PIVOFEST 2019

08. 06. 2019

PIVOFEST 2019

Krkonošské pivní slavnosti Jilemnice 2019

01. 06. 2019

Krkonošské pivní slavnosti Jilemnice 2019

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1751 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀