Svatba

váš jedinečný den si zaslouží jedinečné služby

Svatba patří mezi nejšťastnější okamžiky v životě. Prožíjte svůj naprosto výjimečný den nejen s rodinou a přáteli, ale i s naprosto vyjimečnou zábavou - fotokoutkem Fotobedna. A čím je Fotobedna tak výjimečná, aby jste si vybrali právě nás?

Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžete být totiž během vteřiny například na písečné pláži, stát se filmovou hvězdou nebo letět do vesmíru, a to klidně s celou vaší rodinou. Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro vaše potěšení.

Fotobedna má i superkvalitní technologii tisku, takže vám vaše životně důležité snímky rodiny, přátel a kamarádů nevyblednou ani po letech. Navíc vám od každé fotky vám vytiskneme tolik kopií, kolik si jich budete přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Aby toho nebylo málo, tak pro svatby máme jako speciální dárek 30% slevu!

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a dopřejte si Fotobednu na vaši svatbě.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

Jiří Sucharda

Jiří Sucharda

Dobrý den,

moc děkuji za skvěle odvedenou práci. Vaši lidé dokázali poradit s pozadím a děti si to užily jedna báseň. Přirozeně i dospěláci. Snad jsme se neviděli naposledy.

Lucie Špičková

Lucie Špičková

Vaše Fotobedna rozhodně měla obrovský úspěch a budu ji doporučovat dál:-) Od začátku až do konce vše na jedničku a musím říci,

že obsluhu fotobedny si každý chválil..obdivuji jejich trpělivost s hosty, neskutečné!! Moc moc děkuji za Váš team a za to, že i díky Vašemu fotokoutku budeme mít i my i hosté na co vzpomínat!!!

Markéta Čočková

Markéta Čočková

Dobrý den všem Fotobedňákům,

díky moc za Vaše služby, všichni si to chválili a opravdu plně užili. Pokud budeme něco chystat opět se na Vás obrátíme :-) a chválíme a doporučujeme na každém kroku :-) Přejeme krásné fotografické dny.

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

Kristýnka 50

17. 01. 2024

Kristýnka 50

TOM 50

16. 12. 2023

TOM 50

Mecovi 2023

25. 11. 2023

Mecovi 2023

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1631 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀

ID pozadí: 1015

párty, zlato, zlatá, universální, pozadí, nejzábavnější, svatbapárty, zlato, zlatá, universální, pozadí, nejzábavnější, svatbapárty, zlato, zlatá, universální, pozadí, nejzábavnější, svatba

Zavřít

ID pozadí: 350

příroda, romantika, 1.máj, růžová, strom , svatbapříroda, romantika, 1.máj, růžová, strom , svatbapříroda, romantika, 1.máj, růžová, strom , svatba

Zavřít

ID pozadí: 346

svatba, světýlka, pártysvatba, světýlka, pártysvatba, světýlka, párty

Zavřít

svatba, světýlka, pártysvatba, světýlka, pártysvatba, světýlka, párty

ID pozadí: 346

ID pozadí: 355

moře, nebe, pláž, romantika, svatbamoře, nebe, pláž, romantika, svatbamoře, nebe, pláž, romantika, svatba

Zavřít

ID pozadí: 351

květina, romantika, svatba, květinykvětina, romantika, svatba, květinykvětina, romantika, svatba, květiny

Zavřít

ID pozadí: 883

květina, květiny, svatba, růže, nejzábavnějšíkvětina, květiny, svatba, růže, nejzábavnějšíkvětina, květiny, svatba, růže, nejzábavnější

Zavřít

ID pozadí: 352

příroda, svatba, láska, romantika, love, světýlkapříroda, svatba, láska, romantika, love, světýlkapříroda, svatba, láska, romantika, love, světýlka

Zavřít

ID pozadí: 358

louka, strom , svatba, romantikalouka, strom , svatba, romantikalouka, strom , svatba, romantika

Zavřít