Firemní akce

ten nejlepší fotokoutek na nejlepším firemním večírku

Běželi jste už někdy s dortem plným svíček? No u nás rozhodně můžete a to ještě v bezpečí před pády a popáleninami. Firemní večírek bývá jeden jako druhý, ale jen s Fotobednou se stane vyjímečným. Fotobedna váš firemní večírek doslova "rozproudí". Dokáže totiž zachytit vaše emoce a ty pro vás neomezeně tisknout.

Proč firemní večírek právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžete být totiž během vteřiny například s majitelem firmy u dortu, řidičem náklaďáků, stát se filmovou hvězdou nebo letět do vesmíru, a to klidně se všemi kolegy. Vaše originální firemní pozadí vám připravíme zdarma na míru.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro vaše potěšení.

Fotobedna má i superkvalitní technologii tisku, takže vám vaše životně důležité snímky spolupracovníků a přátel nevyblednou ani po letech. Navíc vám od každé fotky vám vytiskneme tolik kopií, kolik si jich budete přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Uděláme vám fotku s dortem, v kamionu, na letišti, na dovolené i červeném koberci.

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a dopřejte si Fotobednu na váší firemní akci.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

UNIQA pojišťovna, a.s.

UNIQA pojišťovna, a.s.

Ráda bych touto cesto také poděkovala za čtvrteční focení v Brně.

Vaši kolegové byli úžasní! Stále milí, usměvaví, navozovali skvělou atmosféru, opravdu skuteční profesionálové.

RETIA, a.s.

RETIA, a.s.

Dobrý den,

spolupráce s fotobednou byla jako vždy na jedničku. Vše fungovalo parádně a kolegové na akci se náramně bavili. Těšíme se na další akci.

Samohýl group a.s.

Samohýl group a.s.

S přístupem a odvedenou prací Vašeho týmu jsem byla naprosto spokojena.

Vše proběhlo přesně tak, na čem jsme byli domluvení. Váš tým vše nachystal- přivezl spoustu rekvizit. Během večera se všichni u fotobedny bavili a byli překvapení, z jakých vtipných pozadí si mohou vybrat- proto vznikaly opravdu vtipné a kreativní fotky- naši zaměstnanci se toho opravdu nebáli. Po skončení večírku jsem slyšela kladné ohlasy z řad zaměstnanců. Doufám, že bude možnost využít Vaše služby i pro další konané akce.

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

24. lázeňský ples

24. 02. 2024

24. lázeňský ples

Ples města Kopidlna | 23.2.2024

23. 02. 2024

Ples města Kopidlna | 23.2.2024

Reprezentační ples města Mimoň 2024

17. 02. 2024

Reprezentační ples města Mimoň 2024

Shneider Electric, a.s. 17.2.2024

17. 02. 2024

Shneider Electric, a.s. 17.2.2024

GFS summit 2024

17. 02. 2024

GFS summit 2024

Svijanský ples 2024

17. 02. 2024

Svijanský ples 2024

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1631 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀