Firemní akce

ten nejlepší fotokoutek na nejlepším firemním večírku

Běželi jste už někdy s dortem plným svíček? No u nás rozhodně můžete a to ještě v bezpečí před pády a popáleninami. Firemní večírek bývá jeden jako druhý, ale jen s Fotobednou se stane vyjímečným. Fotobedna váš firemní večírek doslova "rozproudí". Dokáže totiž zachytit vaše emoce a ty pro vás neomezeně tisknout.

Proč firemní večírek právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžete být totiž během vteřiny například s majitelem firmy u dortu, řidičem náklaďáků, stát se filmovou hvězdou nebo letět do vesmíru, a to klidně se všemi kolegy. Vaše originální firemní pozadí vám připravíme zdarma na míru.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro vaše potěšení.

Fotobedna má i superkvalitní technologii tisku, takže vám vaše životně důležité snímky spolupracovníků a přátel nevyblednou ani po letech. Navíc vám od každé fotky vám vytiskneme tolik kopií, kolik si jich budete přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Uděláme vám fotku s dortem, v kamionu, na letišti, na dovolené i červeném koberci.

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a dopřejte si Fotobednu na váší firemní akci.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

Dobrý den,

děkuji za zaslání odkazů na galerii fotek. My jsme byli s Vámi nadmíru spokojeni, vše proběhlo bez problémů, vaši kolegové byly moc milý a na základně zpětných vazeb od našich kolegů nám vaše Fotobedna skvěle zapadla do celého večera. Určitě Vás zase příště využijeme. Díky.

POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.

POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.

Dobrý den.

Za Vaše služby velké díky, pobavili se dospělí i děti. Všichni byli moc spokojeni a nadšeni ze suvenýru v podobě fotky. Na další ročník Matyldy vás jistě opět oslovíme. Děkujeme

APOLLO SOFT s.r.o.

APOLLO SOFT s.r.o.

Dobrý den.

Co se týká spokojenosti, tak opět na jedničku. rádi se na Vás obrátíme při další plánované akci :) Obsluha koutku jako vždy příjemná a ochotná.

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

BUŘINKY, z.s. 2024

21. 05. 2024

BUŘINKY, z.s. 2024

CRA 2024

16. 05. 2024

CRA 2024

 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO 2024

11. 05. 2024

Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO 2024

Firemní večírek Zahradnictví Dvořák a syn | 2024

08. 05. 2024

Firemní večírek Zahradnictví Dvořák a syn | 2024

TRAVEL FREE 20 YEARS

08. 05. 2024

TRAVEL FREE 20 YEARS

Bikemaraton Beroun KOOPERATIVY 2024

27. 04. 2024

Bikemaraton Beroun KOOPERATIVY 2024

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1751 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀