Firemní akce

ten nejlepší fotokoutek na nejlepším firemním večírku

Běželi jste už někdy s dortem plným svíček? No u nás rozhodně můžete a to ještě v bezpečí před pády a popáleninami. Firemní večírek bývá jeden jako druhý, ale jen s Fotobednou se stane vyjímečným. Fotobedna váš firemní večírek doslova "rozproudí". Dokáže totiž zachytit vaše emoce a ty pro vás neomezeně tisknout.

Proč firemní večírek právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžete být totiž během vteřiny například s majitelem firmy u dortu, řidičem náklaďáků, stát se filmovou hvězdou nebo letět do vesmíru, a to klidně se všemi kolegy. Vaše originální firemní pozadí vám připravíme zdarma na míru.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro vaše potěšení.

Fotobedna má i superkvalitní technologii tisku, takže vám vaše životně důležité snímky spolupracovníků a přátel nevyblednou ani po letech. Navíc vám od každé fotky vám vytiskneme tolik kopií, kolik si jich budete přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Uděláme vám fotku s dortem, v kamionu, na letišti, na dovolené i červeném koberci.

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a dopřejte si Fotobednu na váší firemní akci.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.

POLABSKÉ MLÉKÁRNY a.s.

Vše proběhlo naprosto v pořádku,

holky byly skvělé a i v tom tropickém počasí je neopouštěl úsměv a dobrá nálada. Účastníci akce byli přítomnosti Fotobedny nadšeni a uvítali i prodloužení provozu na 5 hodin.

BUBU s.r.o.

BUBU s.r.o.

Akce Fotobedna mile překvapila!

Tým přijel akorát, vše si připravil a poté s úsměvem provázel všechny hosty k zábavnému foceni. Všichni byli nadšení a nechali se strhnout množstvím rekvizit a pozadí k dovádění jako malé děti. Bylo to super, a rozhodně ještě někdy využijeme!

IVE & NOR, s.r.o.

IVE & NOR, s.r.o.

Vše bylo super,

klienti jsou nadšení, obě dámy byly fakt skvělé.

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

Otevření Gardenpolis 2023

23. 09. 2023

Otevření Gardenpolis 2023

PFM Group a.s. 2023

22. 09. 2023

PFM Group a.s. 2023

Elasta Vestil | Pružná napříč časem 2023

22. 09. 2023

Elasta Vestil | Pružná napříč časem 2023

CzechTourism | Spojka Karlín 2023

18. 09. 2023

CzechTourism | Spojka Karlín 2023

B PRO slaví 30!

16. 09. 2023

B PRO slaví 30!

CTP DOKSYRACE 2023

16. 09. 2023

CTP DOKSYRACE 2023

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1537 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀