Ples

Fotobedna roztancuje i váš ples

Zatancovat, pobavit, popovídat, ale hlavně si z plesu odnést nezapomenutelné vzpomínky! A s tím vám rozhodně pomůže fotokoutek s kvalitním klíčováním - tedy Fotobedna s neomezeným tiskem.

Chcete na plese vybírat peníze za každý tisk? To není problém. Náš systém to bez problémů umožní a vy si s Fotobednou ještě vyděláte.

Proč ples právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžete být totiž během vteřiny například tanečnicí samby, filmovou hvězdou nebo kosmonautem, a to klidně se všemi z parketu. Vaše originální plesové pozadí vám připravíme na míru zdarma.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro vaše potěšení.

Fotobedna má i superkvalitní technologii tisku, takže vám vaše životně důležité snímky přátel nevyblednou ani po letech. Navíc vám od každé fotky vám vytiskneme tolik kopií, kolik si jich budete přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Fotokoutků je na trhu desítky, tak proč právě Fotobednu? Standardem Fotobedny jsou nadstandardní služby i přístup všem svým klientům.

Fotobedna, to je jistota zábavy a kvality mezi fotokoutky.

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a nešetřete na plese tam, kde by vás to mohlo mrzet.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

Město Mimoň

Město Mimoň

Ještě jednou moc děkuji.

Bylo to super. Je vidět, že se lidi vyřádily. Ovšem nejlepší fotky mám já s kamarády – to si jistě pamatuje vaše obsluha. Ta se nasmála s námi.

Lázně Poděbrady, a.s.

Lázně Poděbrady, a.s.

Celému týmu FOTOBEDNY moc děkujeme za profesionální a vstřícný přístup.

Na našem plese jste byli nejvyhledávanější atrakcí a velmi milým zpestřením a inovací naší tradiční akce. Zcela jistě si vaše služby objednáme i k dalším příležitostem a rovněž naši nadšení klienti využijí perfektní servis a zábavu, kterou nabízíte. Ještě jednou DÍKY!

Služby města Pardubic a.s.

Služby města Pardubic a.s.

Moc děkujeme.

Tým byli perfektní, vyřiďte jim prosím poděkování!

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

Ples HITRÁDIA ČERNÁ HORA 2020

07. 03. 2020

Ples HITRÁDIA ČERNÁ HORA 2020

5. ples společnosti DATABOX

10. 01. 2020

5. ples společnosti DATABOX

31. Svijanský ples

15. 02. 2020

31. Svijanský ples

XX. Reprezentační Ples městské části Praha-Petrovice

25. 01. 2020

XX. Reprezentační Ples městské části Praha-Petrovice

Ples Lázně Poděbrady

22. 02. 2020

Ples Lázně Poděbrady

Ples Hitradia Černá Hora

02. 03. 2019

Ples Hitradia Černá Hora

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1751 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀