Ples

Fotobedna roztancuje i váš ples

Zatancovat, pobavit, popovídat, ale hlavně si z plesu odnést nezapomenutelné vzpomínky! A s tím vám rozhodně pomůže fotokoutek s kvalitním klíčováním - tedy Fotobedna s neomezeným tiskem.

Chcete na plese vybírat peníze za každý tisk? To není problém. Náš systém to bez problémů umožní a vy si s Fotobednou ještě vyděláte.

Proč ples právě s Fotobednou? Důvodů je hned několik. Fotobedna má skvělou technologii klíčování, která vám zajistí zábavu po celý den, večer, vlastně tak dlouho, jak budete chtít. Díky dotykem měnitelnému pozadí i popředí můžete být totiž během vteřiny například tanečnicí samby, filmovou hvězdou nebo kosmonautem, a to klidně se všemi z parketu. Vaše originální plesové pozadí vám připravíme na míru zdarma.

Fotobedna má skvělý tým profesionálů, kteří se doslova rozkrájí jenom pro vaše potěšení.

Fotobedna má i superkvalitní technologii tisku, takže vám vaše životně důležité snímky přátel nevyblednou ani po letech. Navíc vám od každé fotky vám vytiskneme tolik kopií, kolik si jich budete přát, což není mezi fotokoutky standard. Už žádná omezení tisku!

Vozíme sebou minimálně 60 rekvizit, které jsou automaticky v ceně. A pokud byste si přáli něco extra speciálního, tak vám rekvizitu můžeme vyrobit na míru.

Fotokoutků je na trhu desítky, tak proč právě Fotobednu? Standardem Fotobedny jsou nadstandardní služby i přístup všem svým klientům.

Fotobedna, to je jistota zábavy a kvality mezi fotokoutky.

Tak už na nic nečekejte, udělejte si nezávaznou poptávku a nešetřete na plese tam, kde by vás to mohlo mrzet.

Reference / Naši klienti

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

MEDIA MARKETING SERVICES a.s.

MEDIA MARKETING SERVICES a.s.

Fotobedna je každoročně nedílnou součástí plesu Hitrádia Černá Hora.

Velmi jsme ocenili pozitivní přístup obsluhy – motivační pro návštěvníky plesu. Vyzdvihuji kvalitu služeb a fotografií, kreativní nápady před samotnou akcí. Důležitým pozitivním faktorem je samotný přístup ze strany vedení, dodržování všech dohod. Těšíme se na další spolupráci.

Město Mimoň

Město Mimoň

Ještě jednou moc děkuji.

Bylo to super. Je vidět, že se lidi vyřádily. Ovšem nejlepší fotky mám já s kamarády – to si jistě pamatuje vaše obsluha. Ta se nasmála s námi.

Lázně Poděbrady, a.s.

Lázně Poděbrady, a.s.

Celému týmu FOTOBEDNY moc děkujeme za profesionální a vstřícný přístup.

Na našem plese jste byli nejvyhledávanější atrakcí a velmi milým zpestřením a inovací naší tradiční akce. Zcela jistě si vaše služby objednáme i k dalším příležitostem a rovněž naši nadšení klienti využijí perfektní servis a zábavu, kterou nabízíte. Ještě jednou DÍKY!

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

PLES DOPRAVY 2019

23. 03. 2019

PLES DOPRAVY 2019

Ples České televize

14. 02. 2020

Ples České televize

Ples Správy železnic

01. 02. 2020

Ples Správy železnic

Společenský ples města Jesenice

23. 03. 2019

Společenský ples města Jesenice

Ples HITRÁDIA ČERNÁ HORA 2020

07. 03. 2020

Ples HITRÁDIA ČERNÁ HORA 2020

Ples VŠFS 31.1.2020

31. 01. 2020

Ples VŠFS 31.1.2020

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1.013 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀