Tisk fotky za 8 vteřin Dotykem měnitelné pozadí i popředí

Jak funguje fotokoutek Fotobedna?

Jednodušší už to být nemůže!
Vše zvládneme ve 4 krocích

1. Stoupnete si před Fotobednu

2. Vyberete si jedno z několika pozadí

3. Vyfotíme vás (u AI fotografií zpracujeme) a pošleme do tiskové části

4. Tiskneme, animujeme, posíláme do mailu nebo na Facebook

Technologie, které jinde nenajdete

a nadstandarní přístup ke klientům

Fotobednu pro vás stále vylepšujeme. Nabízíme to nejlepší mezi fotokoutky, abyste se s námi skutečně královsky pobavili a to včetně AI stylizace fotografí pomocí umělé inteligence.

Díky špičkové technologii a AI stylizacím (umělá inteligence) může Fotobedna vyhovět všem vašim přáním.

AI (umělá inteligence)

AI (umělá inteligence)

Pobavte se s nejnovějšími technologiemi na trhu. Stylizace fotografií pomocí AI (umělé inteligence) mezi ně rozhodně patří. Jenom ve Fotobedně přitom neplatíte nic navíc a zároveň můžete využívat všechny ostatní technologie = ještě víc zábavy.

Animovaný gif

Animovaný gif

Jednoduchá Animace GIF, která rozproudí vaše akce ještě víc! Fotobedňáci s vámi vymyslí ty nejlepší "pózy", aby byla výsledek co nejlepší.

Barevné filtry

Barevné filtry

Černobílá fotografie jako z prvorepublikového alba nebo záře ohně? Žádný problém. Díky barevným filtrům z vás klidně uděláme LEGO panáčka .

Placky / buttony

Placky / buttony

Přímo na akci vyrobíme během chvilky vaši originální placku. A dáme na ní všechno, co si budete přát - nejen logo firmy.

Barevné filtry Barevné filtry

12 let na trhu!

Takže mezi fotokoutky není Fotobedna žádný nováček.

Firemní i vánoční večírky, svatby, plesy, školní akce, narozeninové párty, roadshow i akce v hotelech, ve stanu, na lodi a ve výrobních halách.
A všechny akce vždy úspěšně dokončené. Kam vezmete fotokoutek Fotobedna vy?

Máme za sebou

0

úspěšných akcí

Vyfotili jsme

0

fotek

Realizovali jsme

0

tisků

Reference / klienti Fotobedny

Kromě opakovaných výher v projektu TrendEvent jsou pro Fotobednu nejdůležitějším ukazatelem reference od našich klientů. Přečtěte si pár náhodně vybraných.

MONETA Money Bank, a.s.

MONETA Money Bank, a.s.

S Fotobednou spolupracujeme již dlouhodobě,

vážíme si profesionálního přístupu obsluhy a nekonečného množství pozadí fotografií, které nám vždy nabídnou. Na našich akcích je vždy u nich největší řada

IQ event s.r.o.

IQ event s.r.o.

Asi se tedy budu opakovat,

ale my jsme byli, ostatně jako vždy:-) naprosto spokojení. Obsluha byla samostatná, ihned se zapojili do akce, kde to s účastníky mělo spád a první hodinu se opravdu nezastavili. Zájem o fotokoutek byl velký, zejména po objevení fotek s AI :-) a až do konce produkce se fotilo a tisklo! Jsme rádi, že vaše služby jsou pořád stále stejně kvalitní, ba naopak ještě lepší a ať jsme původně poptávali někoho jiného pro naši akci například z blízkého okolí, abychom případně ušetřili za dopravu apod. - nenašli jsme nikoho lepšího! Vaše cena odpovídá kvalitě, službám a zejména je skvělé, že focení má širokou paletu pozadí a tím pádem se zavděčíte řekla bych všem:-) BEZKONKUREČNĚ NEMÁTE KONKURENCI !!! :-) Jste úžasní a určitě vás můžeme jen doporučit! S kolegou jsem mluvila i po telefonu, takže slova chvály předány i jemu a ještě jednou MOC děkujeme! Lidé mají vzpomínky a věřím, že fotky z akce jim vždy vyloudí úsměv na tváři:-)

Hard Rock Cafe (Czech Republic), s.r.o.

Hard Rock Cafe (Czech Republic), s.r.o.

Dobrý den,

Fotobedna podstatně přispěla k výborné zábavě a zpestření celé akce, byli jsme velmi spokojeni a při další možné příležitosti bychom opět využili. Určitě mohu doporučit komukoliv.

Amazon
Lego
Moneta
Panasonic
Škoda
Česká pošta
Seznam.cz
Volkswagen
Total
Partners
Penny
Porsche
Sapeli
Globus
Foxconn
Bluestyle
Českomoravská stavební spořitelna
Dr.Max
Falkenstainer
HPE
Kapsch
Kooperativa
NN
E.on
Špindlerů Mlýn
Česká spořitelna
Unicredit Bank
Česká podnikatelská pojišťovna
ČSOB
Staubli
Náhodné fotografie z akcí fotokoutku Fotobedna Náhodné fotografie z akcí fotokoutku Fotobedna

Objednejte si Fotobednu na vaši akci

Nechte si vytvořit nezávaznou poptávku hned teď! Rozhodně nás můžete vzít na vánoční večírky, firemní večírky, plesy, maturitní plesy, oslavy, svatby, sportovní akce a další.

Galerie fotografií

Podívejte se, jak fotokoutek Fotobedna fotí na akcích. Je těžké poznat, že pozadí je digitálně vložené - klíčované. Fotografie post produkčně neupravujeme, takhle parádně Fotobedna prostě fotí. Najdete zde fotky z různých akcí, kde všude Fotobedna byla.

Ukázky pozadí

Máme pro vás připravených 1751 unikátních pozadí, která vložíme za vás díky speciální technologii klíčování. Náš model je samozřejmě pouze ilustrační 😀